Złoci i brązowi medaliści z Suchej!

7 listopada w Suchej Koszalinskiej odbyły się Mistrzostwa Gminy w unihokeja  w ramach Igrzysk Dzieci. Sześć drużyn naszej gminy: Szczeglino, Dąbrowa, Iwięcino, Sianów nr 2, Sianów nr 1 i oczywiście gospodarz Sucha Koszalińska wśród dziewcząt i chłopców walczyło o awans do zawodów powiatowych. Fenomenalnie zaprezentowały się dziewczęta naszej szkoły wygrywając wszystkie cztery  pojedynki, zdobywając 12 goli nie tracąc przy tym, ani jednej bramki.

Nasze złotka wystąpiły w składzie: Nikola Stefańska, Wiktoria Hudy, Oliwia Bieńkowska, Eliza Marut, Agnieszka Jaworska, Kinga Stefańska,  Justyna Kamińska, Marcelina Gomolińska.  Najlepszą zawodniczka mistrzostw wybrano Wiktorię Hudy zdobywczynię 7 goli. Chłopcy także zakończyli zmagania na tzw „pudle”  zdobywając bardzo dobre trzecie miejsce. Zespół reprezentowali:  Dawid Lichmański, Kacper Kuna, Szymon Arendt, Max Szłapa, Oliwier Fornalik, Bartosz Darull, Patryk Płoszaj. Trenerem zespołu jest Sebastian Wroński. Gratulujemy naszym zespołom i życzymy powodzenia w zmaganiach powiatowych.