W labiryntach

30 maja uczniowie klas I-III pojechali do Paprot -  miejsca, gdzie smartfony i tablety należy  odłożyć w kąt i gdzie znajduje się gospodarstwo edukacyjne. Edukacyjne, bo gry i zabawy do których zapraszają gospodarze uczą. Uczą sprytu, myślenia, współdziałania w grupie a przede wszystkim bawią i cieszą.

Tam nie ma miejsca  na nudę. A nasi uczniowie to świetni miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu.Były więc gry plenerowe w labiryntach, lesie, łące i na podwórku gospodarzy, nauka puszczania gigantycznych baniek,balonowe katapulty, gdzie każdy mógł być architektem - budując zamek- i  artylerzystą - strzelając do niego z katapulty.Aby nie opaść z sił między zabawami był czas na posiłek, czyli grillowaną kiełbaskę z napojem. Zmęczeni , pełni wrażeń i nie koniecznie czyści wróciliśmy do domu.

Tekst: B.Szczerkowska           Foto: J. Tańska , O. Kopernik