Odpoczynek wśród górali i tatrzańskiej przyrody – nasi uczniowie na zielonej szkole.

W połowie sierpnia uczniowie klas IV – VI wybrali się wraz z opiekunami do położonego w Tatrach Gliczarowa Górnego.Ta mała miejscowość, położona10 kilometrów od Zakopanego, pozwoliła uczniom poznać niezwykłość górskiej przyrody oraz wyjątkowość góralskiej kultury ludowej. W czasie dwutygodniowego pobytu organizowaliśmy liczne piesze wycieczki. Jedliśmy oscypki i inne góralskie przysmaki. Zwiedziliśmy Zakopane.

ZOBACZ  ZDJĘCIA

Nie zabrakło także odwagi uczniom przed tym, aby wejść na zakopiańską Gubałówkę. Pobyt był niezwykle udany, choć w ostatnich jego dniach tęskniliśmy już za domem, najbliższymi i morzem.Pozostały nam miłe wspomnienia i zdjęcia.Wyjazd na zieloną szkołę odbył się w ramach udziału naszej szkoły w projekcie Kapitał na przyszłość - zielona szkoła.