Sezon 2014/15

Powiększ obraz:

Po pracy czas na odpoczynek.

Na odpoczynek z całą pewnością zasłużyli wszyscy zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Suchej Koszalińskiej. Ostatni trening w tym sezonie był nieco inny. Mimo tego, że rakietki zostały w pokrowcach, a stoły w magazynie sportowym, trening był intensywny i meczący.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Czytaj więcej o: Po pracy czas na odpoczynek.
Powiększ obraz:

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów - 2015

W Indywidualnych Mistrzostwach Województwa Skrzatów i Skrzatek ur. 2006 i młodsi, rozegranych w Stepnicy 26.04.2015 r. Wywalczyliśmy medal! Zdobyła go Wiktoria Huda zajmując 3 miejsce, Maksym Szłapa zajął 5 miejsce! Gratulujemy.

Piotr Bochnacki

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Indywidualne Mistrzostwa Województwa Skrzatów - 2015
Powiększ obraz:

Niedziela małych tenisistów stołowych.

22 marca bieżącego roku na hali sportowej Gminnego Gimnazjum w Sianowie odbył się kolejny już Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w kategorii Skrzatów i Skrzatek oraz Żaków i Żaczek. Po raz kolejny klub UKS Sucha Koszalińska może cieszyć się sukcesem swoich zawodników. 

Czytaj więcej o: Niedziela małych tenisistów stołowych.
Powiększ obraz:

Mistrzostwa woj. ZPM seniorek i seniorów

Szczepanik Patrycja z partnerem Bartoszem Jemilianowiczem zdobyła brązowy medal w grze mieszanej w tenisowych mistrzostwach woj. ZPM seniorek i seniorów w Międzyzdrojach 22.02.2015 r.

Piotr Bochnacki

Czytaj więcej o: Mistrzostwa woj. ZPM seniorek i seniorów
Powiększ obraz:

Drużyna II ligi kobiet w tenisie stołowym

Nasze  zawodniczki -drużyna II ligi kobiet w tenisie stołowym! Foto z meczu w Sianowie 01.02.2015 r. z I UKS Champion Police porażka 1:9 i z II UKS Champion Police wygrana 7:3!

 

Piotr Bochnacki

Czytaj więcej o: Drużyna II ligi kobiet w tenisie stołowym