Rok szkolny 2014/2015

Powiększ obraz:

Konkurs recytatorski w zerówce

Julia, Oliwia, Daria i Patryk wystąpili w aktorskich popisach przed publicznością koleżanek i kolegów ze swojej grupy. Najpierw trochę onieśmielone , później zachęcone brawami  widowni pięknie się zaprezentowali. Ich występy to próba generalna przed wyjazdem do Sianowa.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Konkurs recytatorski w zerówce
Powiększ obraz:

Egzamin szóstoklasistów

Nasi szóstoklasiści 1 kwietnia podeszli do pierwszego w swoim życiu egzaminu. Wszyscy przyszli elegancko ubrani i choć humory dopisywały, to na twarzach widać było skupienie. W tym roku po raz pierwszy sprawdzian składał się z dwóch części. W pierwszej uczniowie zmagali się z zadaniami z języka polskiego i matematyki, w drugiej z języka angielskiego. W przerwie był czas na regenerację sił - dzięki kanapkom i słodyczom zapewnionym przez Panią Dyrektor. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Egzamin szóstoklasistów
Powiększ obraz:

Zbliża się czas decyzji i zmian

Uczniowie VI klasy naszej szkoły wraz z wychowawcą zostali zaproszeni na Dzień Otwarty Gimnazjum Gminnego im. Ireny Sendlerowej w Sianowie. Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie i w poprzedni piątek wybraliśmy się do Sianowa. Dzień Otwarty, organizowany przez Gminne Gimnazjum owocował w wiele atrakcji. Rozpoczął się od przemówienia dyrektora szkoły p. Krzysztofa Sosnowskiego oraz burmistrza p. Marcina Posmyka. 

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Zbliża się czas decyzji i zmian
Powiększ obraz:

Wycieczka do Koszalina

8 kwietnia 2015 roku uczniowie klasy drugiej i trzeciej wybrali się na wycieczkę do Koszalina. Mieli okazję zwiedzić aktualną wystawę prezentowaną przez Muzeum Okręgowe. Dzieci zobaczyły, jak wyglądał średniowieczny pokój, czy młodopolski salon. Najbardziej jednak podobała się im wystawa numizmatyczna.Talary, dukaty i złotówki dzieci oglądały najdłużej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Czytaj więcej o: Wycieczka do Koszalina
Powiększ obraz:

Kto zjadł sałatę ?

W dniu 23 kwietnia 2015 roku klasa druga zaprezentowała przedstawienie kukiełkowe pt."Kto zjadł sałatę?”. Na spektakl uczniowie zaprosili swoich młodszych kolegów z przedszkola i klasy pierwszej. Widzom bardzo się podobało i domagali się bisów. Każdy drugoklasista wcielił się w rolę zwierzęcia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Kto zjadł sałatę ?