Kalendarium wydarzeń

Zebranie.

Na podstawie § 16 pkt. 5 Statutu Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej zwołujemy Walne Zebranie Członków w dniu  31.03.2014r. na godz. 16.30, II termin Walnego Zebrania Członków  godz. 18.45

Program zebrania:
1. Sprawozdanie merytoryczne stowarzyszenia za rok 2013r.
2. Sprawozdanie finansowe stowarzyszenia za rok 2013r.
3. Udzielenie absolutorium Zarządowi Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej przez Walne Zebranie Członków.


Zarząd Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej

Czytaj więcej o: Zebranie.
Powiększ obraz:

Turniej Absolwentów SP Sucha Koszalińska.

Turniej Absolwentów SP Sucha Kosz. zakończył 15 edycję zawodów w piłce nożnej na hali. Niezwykle wyrównany i pełen emocji turniej był okazją do wspólnej zabawy w okresie ferii zimowych. Stowarzyszenie Rodziców z przyjemnością uczestniczy w takich imprezach /od dwóch lat/, udzielając nieodpłatnie sale gimnastyczną, wraz z zapleczem i obsługą zabezpieczenia medycznego. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, uczniom, absolwentom i organizatorom.Czytaj więcej o: Turniej Absolwentów SP Sucha Koszalińska.
Powiększ obraz:

Gala Sianowskich Rybogryfów.

11 lutego w Sianowie, już po raz jedenasty odbyła się gala wręczenia „Sianowskich Rybogryfów”. Laureatem w kategorii społecznej zostało Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Sucha Koszalińska. W imieniu Stowarzyszenia serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej o: Gala Sianowskich Rybogryfów.
Powiększ obraz:

Dzień Babci I Dziadka w szkole.

Odbywająca się co roku z okazji Dnia Babci  i Dziadka uroczystość w Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej to niewątpliwie ważna chwila dla osób związanych ze placówką: uczniów, nauczycieli, członków Stowarzyszenia prowadzącego szkołę. Jednak należy pamiętać, że jest to też jedna z kilku dużych imprez lokalnych organizowanych na terenie miejscowości. 

ZOBACZ  ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Dzień Babci I Dziadka w szkole.

Życzenia Świąteczne.

gif świąteczny

Wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń z okazji nadchodzącego Nowego Roku - Pracownikom Szkoły, Uczniom i Rodzicom składa

Stowarzyszenie Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej

Czytaj więcej o: Życzenia Świąteczne.