Informacja

Szanowni Państwo!


           W dniu 10 stycznia 2012r. zawiązaliśmy Stowarzyszenie Rodziców Uczniów Szkoły Podstawowej w Suchej Koszalińskiej. Naszym celem jest przekonanie Rady Gminy w Sianowie o pozostawienie naszej szkoły w dotychczasowej formie działania na okres 1 roku. Po tym czasie – o ile Rada Gminy nie zmieni stanowiska w sprawie likwidacji szkoły – będziemy się ubiegać o jej przejęcie i prowadzenie na możliwie najwyższym poziomie. Naszymi priorytetami są: bezpieczeństwo uczniów, indywidualne podejście do potrzeb i możliwości każdego z nich, utrzymanie poziomu osiągnięć sportowych, dobry i szczery kontakt nauczycieli i rodziców.

Lista członków Stowarzyszenia jest i będzie otwarta. Zapraszamy wszystkich, którym los naszej szkoły leży na sercu: rodziców dzieci, absolwentów, mieszkańców, przyjaciół szkoły. Tylko działając wspólnie możemy ocalić naszą szkołę.

 

 

Drodzy Państwo! Nastał trudny czas zmian. Wszyscy odczuwamy niepokój o przyszłość. Dlatego warto odłożyć środowiskowe niesnaski na bok i skupić się na ratowaniu szkoły oraz wspólnym działaniu. Ze swojej strony zapewniam o głębokim zaangażowaniu w to przedsięwzięcie. Jestem zdecydowana pracować na rzecz uczniów i walczyć o każdy etat nauczycielski. Oferuję całą moją wiedzę księgową, prawa oświatowego, zarządzania oświatą dla wspólnego dobra – naszej szkoły. Zapraszam do współpracy.

 

Alicja Dunowska – Jakóbczak

Dyrektor szkoły