Rok szkolny 2012/2013

Powiększ obraz:

Najlepszy absolwent szkoły.

Po całym roku ciężkiej pracy nadszedł czas na podsumowania i nagrody. Najlepszym absolwentem w naszej szkole została Patrycja Mendyk. Została on zaproszona wspólnie z rodzicami, wychowawcą klasy i dyrektorem szkoły na wręczenie nagrody do burmistrza Miasta i Gminy w Sianowie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Najlepszy absolwent szkoły.
Powiększ obraz:

Zakończenie roku szkolnego szóstych klas.

W czwartek 27 czerwca 2013 roku odbył się uroczysty apel z okazji pożegnania szóstoklasistów. W roku szkolnym 2012/2013 w klasie VI uczyło się 6 uczniów. To dla nich młodsi koledzy i koleżanki przygotowali ciekawy program artystyczny. Wiele słów gratulacji i pochwały usłyszeli także rodzice naszych absolwentów. Bez ich ciężkiej pracy i zaangażowania w wychowaniu dzieci niemożliwe byłyby sukcesy uczniów i szkoły.Mięliśmy zaszczyt gościć radnych, sołtysów z okolicznych miejscowości, członków zarządu Stowarzyszenia Rodziców Uczniów Szkoły w Suchej Koszalińskiej – organu prowadzącego szkołę.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego szóstych klas.
Powiększ obraz:

Zakończenie zajęć szkolnych i początek wakacji.

Długo i z tęsknotą oczekiwany dzień nadszedł. 28 czerwca 2013 roku zakończyły się zajęcia lekcyjne we wszystkich szkołach w Polsce. Również u nas, w Suchej Koszalińskiej był to dzień radosny i pogodny. O godzinie 9.30 rozpoczęła się uroczysta Msza Święta w kościele w Suchej Koszalińskiej. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Zakończenie zajęć szkolnych i początek wakacji.
Powiększ obraz:

Pani mgr Daniela Gazicka nauczycielem mianowanym.

Czas wakacji  to nie tylko odpoczynek i relaks. Dla części nauczycieli to okres intensywnej pracy i rozwoju zawodowego. Pani Daniela Gazicka – nauczyciel wychowania fizycznego zdała egzamin na nauczyciela mianowanego. GRATULUJEMY !!!!

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Pani mgr Daniela Gazicka nauczycielem mianowanym.
Powiększ obraz: 1

Wakacyjne życzenia.

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Wszystkim uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzę by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory", ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Dyr. szkoły Alicja Dunowska-Jakóbczak

Czytaj więcej o: Wakacyjne życzenia.