Rok szkolny 2012/2013

Powiększ obraz:

Muszelki - zakończenie roku szkolnego.

Dzieci z punkt przedszkolny „Muszelki” wspólnie z rodzicami uroczyście zakończyli rok szkolny. Były wiersze, piosenki i oczywiście piękne kwiaty dla Pani Luizy.W okresie wakacyjnym przedszkole pracuje w innym systemie. Dla chętnych dzieci czynne jest codziennie. Oferuje opiekę, ciekawe zabawy, bajki i inne atrakcje. Opiekę nad dziećmi  sprawują nauczyciele ze szkoły. 

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Muszelki - zakończenie roku szkolnego.
Powiększ obraz:

Światowy Dzień Kota.

18 .02.2013 roku po raz pierwszy dzieci z punktu przedszkolnego" Muszelki" obchodziły nietypowe  święto -  "Światowy  Dzień  Kota". W tym dniu wszystkie dzieci  dowiedziały się jak należy prawidłowo  opiekować się kotami, oglądały ilustracje przedstawiające milusińskie zwierzątka, chętnie uczestniczyły również w "kocich zabawach". Przedszkolaczki pięknie prezentowały się w "kocich maskach", które wcześniej  przygotowała im nauczycielka. Uroczystość zakończyła się wykonaniem prac plastycznych o" kociej tematyce". Dzień upłynął w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Światowy Dzień Kota.
Powiększ obraz:

Walentynki w przedszkolu.

14 lutego obchodzimy Święto wszystkich zakochanych-WALENTYNKI. Symbolem tego święta jest serce, a symbolem zakochanych - amorek: mały, pulchny aniołek z łukiem w ręku. Ten, kogo dosięgnie jego strzała, bardzo szybko się  zakocha. W tym dniu bawiliśmy się naprawdę walentynkowo - wszystkie dzieci ubrane były na czerwono, natomiast pięknie przystrojona sala wieloma małymi i  dużymi sercami  wykonanymi przez nauczycielkę wprawiała wszystkich w radosny, słodki, ciepły nastrój. Przyjemnie było patrzeć na szczęśliwe twarzyczki naszych przedszkolaczków. Walentyki wykonanie przez naszych milusińskich były prześliczne, jedyne w swoim rodzaju ,ponieważ w ich stworzenie dzieci włożyły wiele pracy i serca.  

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Walentynki w przedszkolu.
Powiększ obraz:

Bal karnawałowy.

Zabawa karnawałowo-choinkowa odbyła się 26.01.2012r.Przedszkolaki z utęsknieniem czekały na nadejście tego upragnionego dnia.   Nie zabrakło w tym dniu tańców oraz wizyty Świętego Mikołaja. Dzieci wystąpiły w różnorodnych przebraniach –pojawiły się postacie z bajek, zwierzęta i wiele innych ciekawych strojów. Chętnie tańczyły przy wesołej, skocznej muzyce. Powodzeniem cieszyły się zabawy taneczne takie jak „Pociąg” czy „ Kaczuszki”.. Podczas tegorocznego balu dzieci bawiły się ze swoimi paniami, a nawet do zabawy dołączyli niektórzy rodzice. Było naprawdę wesoło i kolorowo.

Czytaj więcej o: Bal karnawałowy.
Powiększ obraz:

Laurki na Dzień Babci i Dziadka

A oto laurki, które wykonały przedszkolaczki dla swoich ukochanych  Babć i Dziadków i wręczyły je po swoich występach. Dzieci sprawiły wiele radości swoim ważnym gościom, gdyż  można było zauważyć niejedną łezkę w oku seniorów. Zachwyceni występem i  podarunkami Babcie i Dziadkowie również  nie szczędzili  w tym uroczystym dniu swoim  wnukom buziaków i uścisków. A wnuczęta cieszyły się, że mogły ugościć i zadowolić  swoich  wspaniałych gości.

Czytaj więcej o: Laurki na Dzień Babci i Dziadka