Rok szkolny 2013/2014

Powiększ obraz:

Muszelki świętują Dzień Dziecka.

Tegoroczny Dzień Dziecka „Muszelki” spędziły w sali zabaw „Motylek”. Wybór tego miejsca podjęły same przedszkolaki. Podekscytowane , pewnym krokiem weszły do upragnionej sali zabaw. Szybko  zdjęły okrycia wierzchnie, obuwie i ruszyły do zabawy! Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami, a także mini pojazdy i dmuchane skakańce. Dzieci były pełne radości, szczęścia, promieniały. 

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Muszelki świętują Dzień Dziecka.
Powiększ obraz:

Wizyta pielęgniarki w przedszkolu.

Tuż przed wakacjami nasze przedszkole zaszczyciła swoją wizytą pielęgniarka. Pani w białym fartuchu opowiedziała dzieciom o swoim trudnym zawodzie, ale przynoszącym wiele satysfakcji. W czasie spotkania dowiedzieliśmy się jak dbać zdrowie i zapobiegać infekcją. Pielęgniarka odpowiadała na każde pytanie zadane przez przedszkolaków. Służyła dobrą radą i szczerym uśmiechem. Na zakończenie spotkania Pani pielęgniarka rozdała przedszkolakom upominki, a na pamiątkę spotkania każdemu uczestnikowi Dyplom uznania dla Dzielnego Pacjenta.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Wizyta pielęgniarki w przedszkolu.
Powiększ obraz:

Życzenia dla Mamy i Taty.

Słoneczka  


Mama jest jak słońce,

które grzejąc w dni gorące

sprawia, że ożywa wszystko,

tak jak mama gdy jest blisko.

 

Tata jest jak księżyc w pełni,

który nawet w środku nocy

tworzy jasność w samej czerni,

gotów zawsze do pomocy.

 

Czym bezchmurne niebo w lecie?

Rozpromienia ziemię całą.

Tym rodzice dla swych dzieci.

Czytaj więcej o: Życzenia dla Mamy i Taty.
Powiększ obraz:

Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej.

8.05. 2014 r. nasze przedszkole zaszczycili swoją wizytą strażacy z OSP Osieki. Celem i ich przyjazdu było uświadomienie dzieci o zagrożeniach, jakie niesie za sobą pożar oraz jak powinniśmy się zachować w obliczu niebezpieczeństwa. 

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej.
Powiększ obraz:

Powiew ciepłego wiatru.

Wraz z nadejściem wiosny i przylotem pierwszych bocianów przedszkolaki dużo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Obserwują ptaki, owady, zmieniającą się wiosną przyrodę. Nabywają umiejętność aktywnego spędzania czasu, organizacji, wspólnej zabawy zwracając uwagę na bezpieczeństwo własne i swoich kolegów.

ZOBACZ ZDJĘCIACzytaj więcej o: Powiew ciepłego wiatru.