Rok szkolny 2014/2015

Powiększ obraz:

Witaj Św. Mikołaju.

5 grudnia „Muszelki” przygotowywały się na przyjście Św. Mikołaja. Ubrały choinkę, zawiesiły w przedszkolnej sali świąteczne dekoracje i poukładały na półkach zabawki. W tym dniu nasze maluchy odwiedziło aż trzech Św. Mikołajów, których dzieci przywitały pięknym wierszem. Pierwszy Mikołaj  ze słodyczami przybył z Urzędu Gminy i Miasta Sianów, drugi ze Straży Miejskiej w Sianowie a trzeci bardzo się śpieszył, więc wręczył pani wychowawczyni torbę ze słodyczami  dla całej grupy i szybko odjechał. Przedszkolaki dziękując za słodycze zaśpiewały Mikołajom piosenkę.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Witaj Św. Mikołaju.
Powiększ obraz:

Dzień Górnika.

Nasze przedszkolaki już wiedzą, że „górnik” to nie jest pan, który chodzi po górach, tylko pan, który wydobywa spod ziemi węgiel. Z okazji Dnia Górnika wykonały przy pomocy swoich pań górnicze czapki.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Dzień Górnika.
Powiększ obraz:

Pluszaki świętują.

Dzień Pluszowego Misia to dzień wesołej zabawy w grupie naszych maluchów. Żaden miś w sali nie czuł się w tym dniu samotny. Wszystkie bawiły się z dziećmi przy muzyce. „ Różowy miś”, „Gruby Misio Krzysio” i wszystkie inne misie dziękują „Muszelkom”, że nie zapomniały o nich w dniu ich święta.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: Pluszaki świętują.
Powiększ obraz:

„Dotknij magicznego lizaka, pasuję Cię na przedszkolaka”.

22 października maluchy z Punktu Przedszkolnego „Muszelki” przy Szkole Podstawowej w Suchej Koszalińskiej, w obecności rodziców, składały przyrzeczenie, że „…będą się grzecznie bawić i pilnie uczyć….”.Po dotknięciu „magicznego lizaka” zostały pasowane przez panią Dyrektor na prawdziwych przedszkolaków. 

ZOBACZ ZDJĘCIA

Czytaj więcej o: „Dotknij magicznego lizaka, pasuję Cię na przedszkolaka”.
Powiększ obraz:

Jesienna wycieczka do parku.

Korzystając z pięknej pogody uczniowie klasy I oraz przedszkolaki wybrały się na jesienny spacer do parku. Celem była obserwacja przyrody. Był tez czas na bieganie i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Wszyscy wrócili zadowoleni i uśmiechnięci do szkoły. Natomiast z  przyniesionych kolorowych liści dzieci wykonały piękne jesienne bukiety.

ZOBACZ ZDJĘCIA


Czytaj więcej o: Jesienna wycieczka do parku.